AntOto - Antalya

Servis - Hizmetlerimiz

OPEL Yetkili Servisi

Opel’inizden tam anlamıyla faydalanmak için Antoto Opel Yetkili Servisimize gelmelisiniz. Memnuniyetiniz Opel Servisimizin birincil önceliğidir. Kapsamlı servis yelpazemiz aracınızdan maksimum keyfi alabilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bunu Opel Orijinal Parçaları kullanarak, en yüksek kalite standartlarını uygulayarak, alanında uzman teknisyenler istihdam ederek ve makul fiyatlar talep ederek başarıyoruz. Antoto Opel Yetkili Servisimize gelin ve kendiniz keşfedin, sizinle tanışmayı bekliyoruz.

FUSO Yetkili Servisi

Aracınıza, en sağlıklı servis hizmeti almak için Antoto Fuso Yetkili Servisine getirin. Fuso teknisyenlerimiz, iyi eğitim görmüş uzmanlardan oluşmaktadır. Ayrıca teknik bültenler ve servis yayınları aracılığıyla en son servis bilgilerini almakta ve Fuso Servis Eğitim Programları ile kendilerini sürekli geliştirmektedirler. Fuso modellerini aracınız vasıtasıyla değil, daha önceden aldıkları eğitimler sırasında tanırlar. Antoto Fuso yetkili servisi, Özel Fuso takımları ve diğer servis ekipmanları için büyük yatırımlar yaparak, onarımların daha iyi ve daha ucuza yapılmasını, aracınızın bütün programlı bakımlarında güvenilir, ekonomik ve servis garantisi kapsamında hizmet sunulmasını sağlar.

TEMSA Yetkili Servisi

Temsa markalı otobüs ve midibüslere en iyi hizmeti vermek için Yetkili Servisimizde çalışan teknisyenlerimiz ve ustalarımız, iyi eğitim görmüş uzmanlardan oluşmaktadır. Temsa fabrika eğitimleri, teknik bültenler ve servis yayınları aracılığıyla en son servis bilgilerini alarak kendilerini sürekli geliştirmektedirler. Antoto Temsa yetkili servisi, Bilgisayarlı Temsa test cihazları ve özel takımları ile diğer servis ekipmanlarısayesinde, onarımların daha iyi ve daha ucuza yapılmasını, tüm bakım ve onarımların güvenilir, ekonomik ve servis garantisi kapsamında yapılmasını sağlar.

MAN Yetkili Servisi

Müşterilerimize satış öncesinde sağladığımız "amaca en uygun araçların seçimi" hizmetini, satış sonrasında da servis ve yedek parçanın eksiksiz sunulması hizmeti ile tamamlıyoruz. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile servis hizmetlerinde sürekli değer yaratmaya çalışan satış sonrası hizmetler organizasyonumuzun hedefi, müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkarmaktır. Bu amaçla, Antoto MAN servis hizmetlerinde, bakım ve onarım kalitesine önem verir, son teknoloji ile donatılmış yetkili servisimizde MAN orijinal yedek parça kullanımına özen gösterir ve önerir. Servis hizmetlerinde tüm ekibimiz, sürekli iyileştirme analizleri ile müşterilerimize iyi ve hızlı hizmeti ulaştırmayı hedefler. MAN teknisyenlerimiz ve uzmanlarımız, MAN eğitimlerini tamamlamış ve teknik bültenler aracılığı ile en son servis ve araç bilgilerini öğrenmiş konusunda uzman çalışanlardan oluşmaktadır.

BİZE ULAŞIN!
ANTALYA/Havalimanı Yolu
0 242 340 55 50 (pbx)
Antoto - Opel, Mitsubishi, Temsa ve Man Araç Kampanyaları
design&Code by H.Kagan Gungor 0542 768 2012
Antoto Otomotiv İnşaat Ticaret A.Ş. © 2013 | Tüm Hakları Saklıdır
x
Websitemizde çerezler kullanıyoruz. İnternet sitemizi kullanarak, bu çerezlerin kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için Tıklayın. Anladım